Badania – Intymność, namiętność i zaangażowanie a satysfakcja seksualna seniorów

Szanowni Państwo,
studentka V roku psychologii z seminarium magisterskiego prof. Potemkowskiego – Pani Aleksandra Misztal prowadzi badania, które będą stanowiły podstawę do przygotowania pracy magisterskiej. Zarówno Promotor jaki i Studentka zwracają się do Państwa z prośbą o pomoc w przygotowaniu pracy poprzez udział w badanych naukowych. Udział ten jest oczywiście dobrowolny, ale jak to było w tradycji SHUS nie odmawialiśmy pomocy w prowadzonych badaniach. Mam nadzieje, że i tym razem tak będzie szczególnie, że problematyka podjęta na seminarium jest niezwykle frapująca. Temat pracy “Intymność, namiętność i zaangażowanie a satysfakcja seksualna seniorów” uzyskał pozytywną opinię Komisji Etycznej w Instytucie Psychologii.

Po wejściu na zamieszczony link uzyskacie Państwo dostęp do ankiety, która po wypełnieniu powróci do Studentki.